31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.11godz.52min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Nie uważam się za gwiazdę turnieju

Obrazek

Piłkarz FC Barcelony, Lionel Messi zawsze jest osobą spokojną, nie wybiegającą przed szereg. Nigdy nie uważa się za gwiazdę, że jest lepszy od drugiej osoby. To cechuje tego gracza, prowadzi go do sukcesów.

Tym razem jest tak samo, Messi już dziś wraz z reprezentacją Argentyny rozpocznie zmagania w Copa America. Pierwszym ich przeciwnikiem będzie Boliwia.

Gracz Barcy oświadczył, że nie uważa się za gwiazdę turnieju. Podkreślił, że nie tylko na nim ciąży presja kibiców, bo oni oczekują sukcesu od całej reprezentacji.

„Nigdy nie uważam się za gwiazdę turnieju, tak jest i tym razem. Mogę tylko powiedzieć, że nie mogę doczekać się rozpoczęcia tych rozgrywek” – powiedział napastnik Barcy do telewizji Tyc Sport.

„Nie skupiam się na osobistej nagrodzie, dla mnie liczy się dobro całej drużyny. Po to tu jesteśmy, abyśmy razem osiągnęli sukces”.

„Gdy zakładam koszulkę reprezentacji Argentyny czuje szczególne uczucie. Ciąży na nas presja, kibice od nas wymagają wyników. Nie jestem sam, jest nas jedenastu na boisku i będziemy walczyć.

„Nie mogę nic obiecać fanom, jednak daje słowo, że będziemy walczyć by zostać mistrzami” – zakończył Messi.

 

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/07/messi-nie-uwaam-si-za-gwiazd-turnieju/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.