Pinto: Możemy wygrać z każdym

Obrazek

Goalkeeper FC Barcelony, Jose Manuel Pinto stwierdził, że Barca może wygrać z każdym. Podkreślił też, że cały zespół jest zmotywowany przed dzisiejszym pojedynkiem z Manchesterem United.

Pinto udzielił tej wypowiedzi po piątkowym pierwszym treningu, oświadczając: „Czujemy się bardzo silni, wiemy o tym dobrze, że jesteśmy w stanie wygrać z każdą drużyną”.

Bramkarz nie sądzi, aby Manchester w towarzyskim spotkaniu szukał zemsty, za poprzednie dwa finałowe pojedynki w Lidze Mistrzów. Jose uważa, że będzie to „ładne spotkanie”.

Pinto jest świadomy że Duma Katalonii rozpoczyna dopiero przygotowania do sezonu i nie najważniejszy jest wynik na tym etapie. „Wynik to drugorzędna sprawa. W tej chwili musimy doskonalić dane rzeczy, przygotować się jak najlepiej, żeby być w stu procentowej formie już na początku sezonu”.

Pinto również pochwalił młodych piłkarzy Barcy, którzy przebywają na tourne w Stanach Zjednoczonych. „To świetna rzecz, że mamy tak utalentowaną młodzież. Powinni szybko się wkomponować w zespół”.

Źródło: sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB