18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.24min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zawodnicy Barçy w ćwierćfinałach Copa América

Obrazek

Znamy już wszystkie mecze ćwierćfinałowe Copa América. Nas najbardziej interesowały będą pojedynki Argentyny z Urugwajem i Brazylii z Paragwajem. Oprócz nich Kolumbia zagra z Peru, a Chile z Wenezuelą.

Copa América nabiera tempa. Od soboty 16 lipca rozegrane zostaną ćwierćfinałowe spotkania, a pierwszym półfinalistą będzie jedna z reprezentacji Kolumbia – Peru. Mecz ten odbędzie się o godzinie 21:00.

Messi, Mascherano i Milito kontra Urugwaj

Najciekawsze mecze odbędą się w sobotnią noc. Piętnaście minut po północy gospodarz turnieju, Argentyna z Mascherano, Messim i Milito w składzie, zmierzy się z Urugwajem, który postraszy przeciwników Diego Forlánel i Luisem Suárezem. Obie reprezentacje wygrały Copa América łącznie 28 razy (każda po 14) na 42 rozegrane dotychczas turnieje.

Alves i Adriano w niedzielę

Brazylia zagra z zespołem, z którym wcześniej mierzyła się już w fazie grupowej – Paragwajem. Canarinhos prowadzeni przez Mano Menzesa zakwalifikowali się do ćwierćfinału po zwycięstwie 4-2 nad Ewkadorem i zakończyli rozgrywki grupowe na pozycji lidera unikając tym samym spotkania z Chile. Dani Alves i Adriano Correia udadzą się do La Plata, gdzie w niedzielę o godzinie 21:00 zmierzą się z Paragwajem.

Po tym meczu, piętnaście minut po północy, odbędzie się spotkanie Chile z Wenezuelą.

Półfinały

Argentyna i Brazylia nie spotkają się z finałem, więc jeśli obie ekipy do niego dojdą, możemy spodziewać się epickiego meczu. Jeśli Messi, Mascherano i Milito pokonają Urugwaj, zagrają z Peru lub Kolumbią.

Z kolei jeśli Dani Alves i Adriano Correia wyjdą zwycięsko z meczu z Paragwajem, w półfinale zmierzą się z Chile lub Wenezuelą.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2011/07/zawodnicy-barcy-w-cwiercfinalach-copa-america/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.