Adriano: Będziemy gotowi na 100%

Obrazek

Adriano Correia dołączył do treningu z drużyną we wtorek i uważa, że FC Barcelona będzie świetnie przygotowana do meczu o Superpuchar Hiszpanii z Realem Madryt.

Mimo, że mógł dołączyć do zespołu później z powodu udziału w Copa América, Adriano zdecydował się przybyć na zgrupowanie już w poniedziałek, a wczoraj odbył pierwszy trening. „Przyjechałem wcześniej, ponieważ nie zagrałem żadnego meczu w Copa América”, wyjaśnił Brazylijczyk.

Gotowy aby zacząć

Po wczorajszym treningu na Cobb Stadium powiedział, że odniósł korzyści z pracy podczas zgrupowania reprezentacji na turnieju, mimo że nie zagrał żadnego spotkania w barwach Brazylii. Teraz powiedział, że jego największym pragnieniem jest „być pod okiem Mistera tak szybko jak to możliwe”.

Pierwszym ważnym wyzwaniem dla Barcelony jest mecz o Superpuchar Hiszpanii. Adriano powiedział, że „Naprawdę chciałbym zacząć już ten sezon. Kiedy tamten się skończył, wiedzieliśmy, że ten rozpocznie się od meczów z Realem Madryt. Będziemy gotowi na 100% na 14 sierpnia”.

Wielkie ambicje

Adriano dodał, że celem jego zespołu na ten sezon jest „powtórzyć albo nawet osiągnąć większe sukcesy niż w poprzednim sezonie”. Powiedział też jak drużyna może to osiągnąć: „Barça ciągle wygrywa trofea, a ludzie wciąż o tym mówią. To co musimy robić jest tym, co robimy od początku – skupić się na treningach i grać w piłkę. Naszym zadaniem jest przemawiać na boisku”.

Przypadek Ceska

Na końcu Adriano został zapytany o transfer Ceska. Powiedział, że „jestem pewien, że ten temat zostanie wkrótce zamknięty. To już sprawa klubu. Jeżeli on jednak przybędzie do nas, będziemy bardzo szczęśliwi”.

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB