31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.3godz.2min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Guardiola: Jesteśmy w tyle z przygotowaniem

Obrazek

Pep Guardiola udzielił wypowiedzi dla TV3 po meczu przegranym Barcy 1-4 z Chivas Guadalajara. Szkoleniowiec podkreślił dobrą pracę, a także zwrócił uwagę, że grało dużo młodych piłkarzy.

Pep cieszy się, że ma do swojej dyspozycji młodych, utalentowanych graczy. Stwierdził on też, że jego zespół jest nieco w tyle w przygotowaniach, że jeszcze dużo pracy przed nimi.

„Musimy starać się wygrywać mecze, bo to motywuje do dalszej ciężkiej pracy. Nie jestem zadowolony z dzisiejszego wyniku” – oznajmił Pep.

„Jesteśmy w tyle z przygotowaniem, zaczęliśmy późno okres przygotowawczy. Musimy przygotować się przez ten czas co nam pozostał jak najlepiej do sezonu” – powiedział Guardiola na konferencji prasowej po zakończonym spotkaniu z Chivas, który odbył się na Sun Life Stadium w Miami.

„Musimy zmienić nasze podejście jak najszybciej. Swoich planów nie zmienię na pewno. Czeka nas długa droga”.

„Superpuchar Hiszpanii zbliża się wielkimi krokami, musimy przez ten czas wyeliminować nasze mankamenty, błędy, które popełniamy w meczach kontrolnych. Potrzebujemy czasu, jednak nie mamy go zbyt wiele” – podkreślił Pep, który jest zadowolony, że jego piłkarze biegali i walczyli na boisku jak zawsze.

„Przez ten czas będziemy teraz naprawiać nasze błędy. Co do zespołu Chivas to jest to bardzo dobra drużyna. Posiada bardzo dynamicznych, silnych, szybkich zawodników. Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować zwycięstwa” – zakończył Guardiola.

 

 

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/08/guardiola-jestemy-w-tyle-z-przygotowaniem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.