18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.44min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pozzo uspokaja fanów po odejściu Alexisa

Pozzo

Panująca ostatnio atmosfera w Udinese nie jest najlepsza. Pomimo, że klub będzie startował w el. Ligi Mistrzów to odejście kilku kluczowych zawodników, m.in.  Sancheza nie spodobało się kibicom.

„Nie rozumiem i nie akceptuję tego co się dzieje wokół klubu, czytając ostatnie artykuły” – mówi Gianpaolo Pozzo, akcjonariusz Udinese, na oficjalnej stronie.

„Co roku powtarza się ta sama historia. Latem, media nastrajają nas pesymizmem. Nie daje nam to żadnych korzyści. Prosimy o zaufanie. Od 25 lat zarządzamy klubem z taką samą filozofią i są z tego wyniki.

Przeczytałem wiele artykułów, gdzie było pisane o rozbiciu drużyny. Nie jest to prawdą, gdyż nasza obrona jest jeszcze silniejsza, niż w tamtym roku. Ponadto środek pola został wzmocniony przez graczy, takich jak Badu – powiedział Pozzo, który skarży się na krytykę koncepcji zespołu.

Jeżeli chodzi o odejście Alexisa Sancheza, Pozzo twierdzi, że „nie ma klona” Chilijczyka, ale widzi w Barreto ewentualnego zastępce. „Wierzymy w niego, jest wielkim piłkarzem” – zakończył Włoch.

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/08/pozzo-uspokaja-fanow-po-odejciu-alexisa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.