21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.2godz.51min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lorenzo: Cristiano Ronaldo nie powinien tego mówić

Lorenzo: Cristiano Ronaldo nie powinien tego mówić

Hiszpański motocyklista, Jorge Lorenzo wypowiedział się na temat słów wypowiedzianych przez Cristiano Ronaldo oraz wspomniał o Guardioli i Mourinho.

Lorenzo oznajmił, że kiedy ma tylko czas i okazję, przygląda się grze Barçy, a także o niej myśli. Motocyklista uczestniczył w czwartkowej uroczystości zorganizowanej przez Caprabo i Fundació Banc dels Aliments de Barcelona. Hiszpan pozwolił sobie także zabrać głos o Blaugranie i Realu Madryt.

Pilot uważa, że liga nie będzie rozstrzygała się w tym sezonie pomiędzy dwoma zespołami. „W tym roku poziom ligi jest jeszcze wyższy niż w poprzednim sezonie, co może tylko cieszyć. Są dwa silne zespoły, Barça i Real, które grają z ciągłą presją, po raz kolejny będą walczyć o tytuł” – oznajmił Jorge.

„Pep jak i Mourinho to dwie bardzo dobre osoby. Tak naprawdę to oni są całkiem inni, niż to co widzimy z zewnątrz. Czasami to co widzimy z zewnątrz pokazuje nam całkiem coś innego, mylnego dla człowieka”.

Lorenzo skorzystał z okazji i wypowiedział się na temat słów Cristiano Ronaldo, który określił siebie „przystojnym, bogatym i dobrym”. „Szanuję każdego sportowca, także Cristiano. Wykonuje on bardzo ciężką robotę, stara się być zawsze najlepszy w swojej dziedzinie. Jednak te słowa nie są dla mnie na miejscu. To nie daje dobrego wizerunku dla młodzieży. Możesz tak myśleć, ale nie powinno się tego mówić” – zakończył Lorenzo.

Źródło: sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/09/lorenzo-cristiano-ronaldo-nie-powinien-tego-mowi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.