18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.13godz.26min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Xavi może zostać wielkim trenerem”

„Xavi może zostać wielkim trenerem”

Był obrońca FC Barcelony, Miguel Angel Nadal, wyjawił, że nie byłoby dla niego zaskoczeniem jeśli po zakończeniu kariery piłkarskiej Xavi Hernández nie rozstałby się z futbolem i zdecydował na rozpoczęcie kariery trenerskiej.

Lata powoli mijają, a urodzony w Terrasie zawodnik w styczniu skończy 32 lata i, chcąc nie chcąc, Xavi zbliża się już powoli do końca swojej kariery jako zawodnika. Jednak Nadal uważa, że jeden z najlepszych pomocników świata nie odejdzie od futbolu tak szybko.

„Czy widzę Xaviego idącego śladami Pepa Guardioli? Cóż, tak naprawdę to nigdy nie wiadomo co wydarzy się w przyszłości”, powiedział Nadal cytowany przez kataloński Sport i dodał, że: „jednak nie zaskoczyłoby mnie to gdyby Xavi zdecydowałby się zostać trenerem w przyszłości. On naprawdę kocha futbol i nie sądzę, żeby od niego odszedł po przejściu na piłkarską emeryturę”.

„To wszystko zależy jednak od tego czego on sam pragnie, jednak zdecydowanie posiada piłkarską filozofię, która umożliwi mu wielkie sukcesy na ławce trenerskiej”, dodał.

Przypomnijmy, że Xavi ma ważny kontrakt z FC Barceloną do 2014 roku.

Źródło: Goal.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/10/qxavi-moe-zosta-wielkim-treneremq/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.