29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.4min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Fàbregas: Wciąż jesteśmy niepokonani

Fàbregas: Wciąż jesteśmy niepokonani

Dzięki bramce Leo Messiego FC Barcelona uratowała remis z Athletic Bilbao. „To będzie wielki sezon” powiedział strzelec pierwszego gola.

FC Barcelona w doliczonym czasie gry zdobyła gola, który dał jej jeden punkt. Cesc Fàbregas, który był autorem pierwszego gola, powiedział, że „Bardzo trudno się grało, trzeba było włożyć wiele wysiłku, a wszystko przez padający deszcz.”

 

Zwłaszcza w drugiej połowie, warunki boiska pogorszyły się. Murawa była bardzo mokra i zawodnicy nie mogli utrzymać się na nogach. Nawet piłka chwilami odmawiała posłuszeństwa. Cesc podsumował to „Na boisku było bardzo mokro, było bardzo trudno ustrzec się błędów.” Na temat trenera Bilbao, Bielsy powiedział „Trenera mają bardzo dobrego. Sądzę, że będą mieli wielki sezon.”

 

Pomimo remisu, Cesc Fàbregas podkreślił, że FC Barcelona nadal jest zespołem, który nie doznał porażki w La Liga (w dodatku jedynym!). „Jestem bardzo zadowolony z tego, że strzeliłem gola. Najważniejsze jest, że mogę pomóc zespołowi. Teraz myślimy tylko o spotkaniu z l”Hospitalet, które jest we wtorek.”

Źródło: fcbarcelona.cat

mainXX:/2011/11/fabregas-wci-jestemy-niepokonani/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.