18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.13godz.41min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Pieniądze nie są najważniejsze

Messi: Pieniądze nie są najważniejsze

Lionel Messi po raz kolejny potwierdza, że pieniądze nie są najważniejsze. Podkreśla także swoją wielką miłość do FC Barcelony.

Argentyńczyk oświadczył, że nie zamierza opuścić Camp Nou, nawet za jakieś wielkie pieniądze, które by mu oferowano. Taką wypowiedź opublikowała gazeta „Bild”, gdzie gwiazda Barçy oznajmia, że nigdzie się nie zamierza wybierać.

„Pieniądze nie są najważniejsze. Nie opuszczę Blaugrany dla kasy. Odejdę tylko wtedy, gdy klub tego będzie chciał” – powiedział stanowczo napastnik.

Piłkarz po raz kolejny pokazał swoją wdzięczność do klubu, za to, że dostał szansę w bardzo młodym wieku gry w tak wielkiej drużynie. Barça także poprowadziła tego gracza do wielu sukcesów, które już Leo osiągnął.

„Wszystko zawdzięczam Barçy, że mogę tutaj grać, mam jeszcze wiele do udowodnienia. Klub dał mi szansę zdobycia wielu tytułów” – dodał.

Messi został zapytany także o grę Bayernu Monachium w obecnym sezonie, który radzi sobie świetnie w lidze niemieckiej, a także w Champions League. „To wspaniały zespół. Bayern jest jeszcze silniejszy niż w poprzednim roku. To jeden z największych naszych rywali w Lidze Mistrzów. Na dodatek finał LM rozgrywany będzie na ich stadionie” – zakończył Leo.

Źródło: sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/11/messi-pienidze-nie-s-najwaniejsze/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.