4dn.21godz.50min.
11.36 X4.75 28.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Oceny za mecz z Bilbao

Duma Katalonii zremisowała niedzielnego wieczoru 2:2 w spotkaniu z Athletic Bilbao. Poniżej przedstawiamy oceny podopiecznych Pepa Guardioli.

Valdes – Jego znakomita passa spotkań bez straconej bramki została przerwana (896 minut). Przy pierwszym golu, którego autorem był Herrera, golkiper Barçy nie miał praktycznie żadnych szans na obronę. Przy samobójczej bramce Pique również nie należy obwiniać Valdesa. Ogólnie rzecz biorąc, dobry mecz bramkarza Dumy Katalonii.
Ocena: 7

Abidal – Jeden z najlepszych zawodników Barcelony w tym meczu. Wygrywał wiele pojedynków z Ikerem Muniainem oraz zaliczył świetną asystę przy golu Cesca.
Ocena: 7

Pique – Niefortunny mecz Pique. W większości czasu spędzonego na boisku przez Gerarda, był solidny, lecz zaliczył bardzo dziwne samobójcze trafienie
Ocena: 6

Mascherano – Nie był to jakiś bardzo słaby mecz Argentyńczyka. W drugiej połowie, gdzie warunki były dużo gorsze, zaliczył kilka świetnych interwencji. Należy, jednak przyznać, iż defensor Barçy w pewnym stopniu miał swój wkład przy dwóch bramkach Bilbao.
Ocena: 6

Alves – Bardzo dobry mecz w obronie, jednak w większości nieskuteczny w ataku. Widać było, że Alvesowi brakowało celności w dośrodkowaniach, a jego współpraca z kolegami nie wyglądała tak dobrze, jak zwykle.

Ocena: 6.5

Busquets – Najlepszy zawodnik Blaugrany w spotkaniu z Bilbao. Był genialny w defensywie, a fatalne warunki atmosferyczne nie miały wpływu na jego celność, jak i jakość podań. Brawo Busi.
Ocena: 7.5

Xavi – Rozpoczął spotkanie dobrze, lecz z biegiem czasu warunki bardzo utrudniały mu grę. Został zmieniony w 60″ przez Alexisa Sancheza.
Ocena: 6.5

Iniesta – Zaliczył wczoraj świetne dryblingi, popisał się kilkoma znakomitymi zagraniami, ale był też momenty, gdzie warunki murawy z nim wygrywały. Miał okazje na zdobycie bramki, lecz je zmarnował (nie były one tak proste, biorąc pod uwagę warunki).
Ocena: 6.5

Adriano –  Grał z przodu i nie miał wielkiego wpływu w przebieg meczu. Na początku meczu zaliczył jeden strzał, który mógł pokonać bramkarza Bilbao. Współpraca z kolegami nie wyglądała tak dobrze jak choćby w spotkaniu z Plizno.
Ocena: 6

Cesc – Nie był to świetny mecz Katalończyka, jednak, to on zdobył doskonałego gola główką oraz popisał się również kilkoma świetnymi zagraniami. W jego wielu podaniach brakowało celności, do której w znacznym stopniu przyczyniły się warunki boiska.
Ocena:  6.5

Messi – Z pewnością nie był to jeden z najlepszych meczów Leo, lecz jego wkład w grę Barçy był duży. Stworzył wiele okazji do strzelenia bramki, popisał się wieloma świetnymi dryblingami, jak i zagraniami. W 90″ spotkania zdobył gola, który zapewnił Dumie Katalonii jeden punkt.
Ocena: 7

Rezerwowi:

Alexis Sánchez – Wszedł na boisko na pół godziny przed końcem spotkania i nie zdołał wpłynąć znacząco na przebieg gry. Nie był w stanie nadążyć za zawrotnym tempem tego meczu.

Ocena: 6

David Villa – Najlepszy rezerwowy tego wieczora. Zmusił bramkarza Bilbao do obrony dwóch groźnych strzałów i stworzył świetną sytuację Inieście po podaniu piętą. Wniósł trochę życia w atak Barcelony kiedy zespół szukał gola wyrównującego w ostatnich minutach spotkania.