31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.16min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oceny za mecz z Hospitalet

Iniesta

Duma Katalonii pokonała na wyjeździe Hospitalet 0:1. Jedyną bramkę w meczu zdobył Iniesta. Poniżej przedstawiamy oceny graczy Barçy za owe spotkanie.


Pinto – Spokojny mecz. Drużyna Hospitalet stworzyła zaledwie jedną bardzo groźną sytuację w końcowej części spotkania, jednak Pinto popisał się świetną interwencją.
Ocena: 7


Maxwell – Nie radził sobie z graczami rywala. Nie wniósł wiele dobrego w akcjach ofensywnych Barçy. Nie był to z pewnością jeden z najlepszych spotkań Brazylijczyka w ekipie Dumy Katalonii.
Ocena: 6


Puyol – Nie miał wiele do roboty w defensywie, lecz jeśli Hospitalet próbował zagrozić bramce Barcelony, zachowywał się bez zarzutu. Puyol był bliski gola, jednak jego strzał wylądował na poprzeczce. Kapitan Azulgrany wraca do optymalnej formy.
Ocena: 7


Fontas – Dobry mecz młodego obrońcy Blaugrany. Kiedy była potrzeba, stawał na wysokości zadania.
Ocena: 7


Dos Santos
– To nie Dani Alves, jednak młodemu graczowi Dumy Katalonii nie można odmówić poświęcenia i chęci do gry. Był szybki, często wychodził na pozycję.
Ocena: 6.5

Keita – Zagrał bardzo dobry mecz. Nie miał wiele do roboty w defensywie, jednak podłączał się do ofensywy. Był bardzo bliski trafienia do siatki, lecz przy jego świetnym strzale golkiper rywala popisał się fantastyczną paradą.
Ocena: 7.5

Xavi – Jak zwykle.. kontrolował tempo gry oraz fenomenalnie podawał. Nie był to jego najlepszy mecz w barwach Blaugrany, lecz Hospitalet miał z nim bardzo dużo problemów.
Ocena: 7.5

Iniesta – Bardzo dobry mecz pomocnika Barçy. Strzelił niesamowitą bramkę w drugiej części pierwszej połowy. Bohater spotkania.
Ocena: 8.5

Telllo – Zadebiutował w pierwszym zespole Barcelony. Pokazał wiele znaków, które mogą wskazywać, iż jest bardzo obiecującym się zawodnikiem, lecz jeszcze wiele nauki przed nim. Nie zawsze podejmował dobre decyzją, tracąc czasami bezsensownie piłkę. Tello nabrał ważnych doświadczeń, które mogą uczynić go lepszym piłkarzem w przyszłości.
Ocena: 6.5

Cesc – Nie był to zadowalający mecz Cesca, od którego z pewnością dużo się wymaga. Nie był tak bardzo zaangażowany w mecz, do czego zdążył nas już przyzwyczaić.
Ocen: 6.5

Villa – Doskonałe spotkanie, jednak w dalszym ciągu brak gola.. Bardzo angażował się w mecz, dużo strzelał, podawał. Najlepszy (prócz Iniesty) zawodnik na murawie.
Ocena: 8

Rezerwowi:

Busquets – Wszedł za Iniestę w drugiej połowie i tak na prawdę nie miał wielkiego wpływu w przebieg spotkania. Szybko i dokładnie podawał, stwarzając kolegą sytuacje bramkowe.
Ocena: 6.5

Rafa Alcantara – Nie miał zbyt wiele czasu na pokazanie się, jednak widać było, że jest dobrze zapowiadającym się graczem. Jego wizja gry i podania były bardzo dobre. Wydaje się, iż to tylko kwestia czasu zanim dwójka braci Alcanatara zacznie ze sobą szatnię klubową.
Ocena: 6.5

Źródło: totalbarca.com

mainXX:/2011/11/oceny-za-mecz-z-hospitalet/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.