08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.23godz.26min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rosell wyśmiewa konflikt wyssany z palca

Rosell wyśmiewa konflikt wyssany z palca

Prezydent FC Barcelony, Sandro Rosell, podczas prezentacji, na której przedstawiono nowy wygląd oficjalnej strony internetowej Klubu, zaprzeczył, jakoby Leo Messi i David Villa nie wspierali się wzajemnie.

„Że Villa i Messi ze sobą nie rozmawiają? Cóż, pewnego dnia spędzili całą podróż grając ze sobą w Chińczyka..”. Z tej krótkiej wypowiedzi jasno wynika, że Rosell nie przywiązuje dużej wagi do plotek rozsiewanych przez prasę z Walencji, a konkretnie Superdeporte, które pisze, że obaj zawodnicy są ze sobą „skłóceni”.

Jest oczywiste, że dla prezydenta Rosella tego typu wiadomości nie mają żadnych podstaw. Pozwolił sobie nawet na obdarzenie serdecznym uśmiechem dziennikarza, który zadał pytanie o istnienie rzekomego konfliktu pomiędzy Messim a Villą. „Jeśli musielibyśmy odpowiadać na te wszystkie niedorzeczności i głupoty, nie mielibyśmy czasu na pracę dla klubu”, dodał Sandro, ale już spokojniejszym tonem, a tę informację zaliczył do „śmiechu wartych”.

W tym samym tonie Rosell wypowiedział się o swojej decyzji nieodpowiadania na list napisany przez Joana Laportę w El País: „Mówiłem już wiele razy, że nie wdaję się w dyskusje z politykami”. Prezydent wypowiedział się też o Leo Messim i przyznał, że Argentyńczyk jest „spektakularny, niesamowity, jedyny w swoim rodzaju…”.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/11/rosell-wymiewa-konflikt-wyssany-z-palca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.