24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
28dn.8godz.22min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Toure: Nie jesteśmy jak Barcelona

Toure: Nie jesteśmy jak Barcelona

Yaya Toure podkreślił, że jest jeszcze zbyt wcześnie, by Manchester City mógł być porównywany do Barcelony. Pomocnik The Citizens uważa, że jego obecny zespół musi udowodnić swoją wartość wygrywając kolejne trofea.

– Na chwilę obecną jeszcze wiele brakuje nam do poziomu prezentowanego przez Barcelonę. To wielki klub, który ma do dyspozycji fenomenalnych piłkarzy – podkreślił Toure. – Większość z nich to ścisła czołówka światowa. Grają tam Xavi, Iniesta, Messi, Pique czy Alves.

– By móc się z nimi równać, musimy wygrać wiele trofeów. Na chwilę obecną nie zasłużyliśmy po prostu na takie porównania. Będziemy musieli ciężko pracować, by móc się z nimi równać. – dodał.

Toure podkreślił, że wielkim atutem The Citizens jest szeroki i wyrównany skład. – Uważam, że dysponujemy dwoma niemal równorzędnymi jedenastkami. Spójrzmy chociaż na ostatni mecz w Carling Cup. Ludzie mówią, że graliśmy drugim składem, ale ja się z tym nie zgadzam. Mamy silną oraz szeroką kadrę i każdy ma szansę zrobić coś fantastycznego – dodał.

Źródło: yahoo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.