09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.29min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tydzień pod znakiem powrotów

Tydzień pod znakiem powrotów

Po trzech dniach przerwy, zawodnicy FC Barcelony powrócą do treningów w poniedziałek rano, jednak ze względu na powołania do reprezentacji zajęcia odbędą się wspólnie z piłkarzami z Barçy B.

Po przerwie na mecze międzynarodowe FC Barcelona rozpoczyna przygotowania do ostatniego maratonu w tym roku, a rozgrywać będzie mecze w Lidze, Copa, Lidze Mistrzów i Klubowych Mistrzostwach Świata. Pep Guardiola nie będzie miał do dyspozycji większości swoich zawodników do środy wieczorem, ponieważ właśnie większość reprezentacji rozgrywa swoje mecze do wtorku.

W poniedziałek i wtorek z rezerwami

Skład do zajęć powróci w poniedziałek po trzydniowej przerwie, a ze względu na tak liczne powołania do reprezentacji narodowych, sztab techniczny podajął decyzję o odbyciu treningu z zespołem rezerw w poniedziałek i wtorek. Obie sesje treningowe rozpoczną się o godznie 11:00, a pierwszy kwadrans będzie otwarty dla mediów.

Wieczorne treningi w środę i czwartek

Pep Guardiola ma nadzieję na to, że do środy będzie miał do dyspozycji większość zawodników pierwszego zespołu. Zawodnicy z Ameryki Południowej, Messi, Mascherano i Alexis, nie wrócą wcześniej niż w czwartek. Treningi w środę i czwartek odbędą się o godzinie 18:00.

Przygotowania na Zaragozę aż do dnia meczu

Przed sobotnim meczem z Zaragozą, Pep Guardiola powinien mieć już dostępnych wszystkich zawodników na treningi w czwartek, piątek i sobotę. W piątek trening odbędzie się o godzinie 11:00, a po nim Guardiola uda się na konfrencję prasową, natomiast ostatni trening odbędzie się o godzinie 11:30 w dniu meczu.

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.