Usuwanie siatek za bramkami na Camp Nou

Usuwanie siatek za bramkami na Camp Nou

Od poniedziałku do wtorku potrwają zatwierdzone przez zarząd Klubu prace usuwania siatek bezpieczeństwa zza obu bramek na Camp Nou. Efekt będzie widoczny w najbliższym meczu ligowym z Zaragozą.

Cały proces rozpoczął się w poniedziałek po tym jak sekretarz i rzecznik zarządu, Toni Freixa poinformował o tym na swojej ostatniej konferencji prasowej. Prace zakończone zostaną we wtorek, a efekty widoczne będą w najbliższym meczu ligowym z Zaragozą, który odbędzie się w niedzielę.

Freixa ujawnił, że decyzja o usunięciu siatek zapadła po wysłuchaniu opinii członków Klubu, którzy stwierdzili, że „nie potrzebujemy ich już, nasi kibice zachowują się w odpowiedni sposób”.

Zachowanie kibiców kluczem według Cardonera

Wiceprezydent odpowiedzialny za Sektor Społeczny, Jordi Cardoner, również ma podobne zdanie: „w ciągu ostatnich miesięcy widzieliśmy, że coraz większa liczba socios chce usunięcia siatek. Kiedyś były potrzebne, ale teraz zachowanie kibiców pozwala nam je usunąć”. Dodał też, że „decyzja została też podjęta ze względu na to, że kibice za bramkami mili ograniczony widok na boisko”.

Źródło: FCBarcelona.cat

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB