2dn.19godz.39min.

Wygrana Brazylii

Fc Barcelona

Ekipa Canarinhos pokonała na wyjeździe drużynę Gabonu 0:2. Na listę strzelców wpisali się: Sandro oraz Hernanes. Nie zabrakło także naszych piłkarzy.

Podopieczni Mano Menezesa od początku kontrolowała przebieg spotkania. Już w 11 minucie gola dla gości zdobył Sandro. Kolejna bramka padła w 34 minucie, a jej autorem był Hernanes. Obaj gracze zaliczyli dzisiaj swoje pierwsze trafienia w dorosłej reprezentacji. Warto zaznaczyć, iż cały mecz w drużynie Brazylii rozegrała dwójka piłkarzy Barcelony: Adriano Correia oraz Daniel Alves.

Skład Gabonu: Didier Ovono – Rodrigue Moundounga, Bruno Ecuele Manga, Rémy Ekwa, Charly Moussono, Lloyd Palun (Cédric Moubamba), Lévy Madinda, André Biyogo Poko (Mbanangoyé Zita), Pierre-Emerick Aubameyang,  Roguy Méyé (Daniel Cousin), Éric Mouloungui (Stéphane N”Guéma).

Skład Brazylii: Diego Alves – Fábio (Alex Sandro), Luisão,  David Luiz,  Adriano – Bruno César (Willian), Elias (Thiago Silva), Sandro . Lucas Leiva), Hernanes –  Jonas (Dudu),  Hulk (Kléber).

Źródło: własne/ zdjęcie: piłka.pl

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2011/11/wygrana-brazylii/