21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.2godz.34min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi: Ibrahimović mnie zaskoczył i rozczarował

Xavi: Ibrahimović mnie zaskoczył i rozczarował

Dzisiejszego ranka Xavi Hernández udzielił wypowiedzi na temat wczorajszego spotkania i pochwalił Athletic za swoją postawę jaką prezentował przez całe 90 minut wczorajszego niezwykle intensywnego meczu.

„Gra była bardzo odważna, to był świetny spektakl. I za to dziękuję. Uważam, że Athletic jest w świetnej formie i gra bardzo dobrze fizycznie i taktycznie. To był wielki mecz”, powiedział Xavi.

Xavi przyznał, że ulewne opady deszczu wcale nie sprzyjały jego zespołowi: „W drugiej połowie woda bardzo nam przeszkadzała. W pewnych momentach trudno było nam rozegrać prawidłowo piłkę”. Jednak mimo remisu rozgrywający Barcelony uważa, że remis był „sprawiedliwym wynikiem. Zagraliśmy dobrze fizycznie i do ostatniej minuty walczyliśmy o zwycięstwo”.

Skomplikowany sezon

„6” Blaugrany przyznała, że obecny sezon jest bardzo wymagający, a Barcelona ma teraz wielu rywali: „Trudno jest o ciągłę zwycięstwa, tym bardziej na wyjazdach, chociaż niektórzy uważają, że liga należy do dwóch zespołów. Każdego roku jest trudniej, ale oni zawsze powtarzają to samo.

Pragnienie zdobywania tytułów

Xavi upewnił wszystkich, że Barcelona to „zespół, który chce dokonać wielkich rzeczy”. Dodał też, że Madrytem „się nie przejmujemy. Gramy w piłkę i wychodzi nam to dobrze, ważne jest żebyśmy zachowali naszą filozofię. Grając jak wczoraj wygramy wiele spotkań”. Przyznał też, że „według mnie Madryt niewiele się zmienił. Gra na wysokim poziomie, ale nie tylko on”.

„Ibrahimović mnie zaskoczył i rozczarował”

Zawodnik z Terrasy na koniec wyraził swoje zmartwienie ostatnio opublikowanymi wypowiedziami Zlatana Ibrahimovicia. „To mnie zaskoczyło i rozczarowało. Był we wspaniałym zespole, w którym wszyscy dbamy o siebie nawzajem. Bardzo mnie zaskoczył”, przyznał Xavi dodając, że Pep „nauczył mnie mnóstwa nowych rzeczy”.

Źródło: Sport.es/Mundo Deportivo

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/11/xavi-ibrahimovi-mnie-zaskoczy-i-rozczarowa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.