18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.3godz.25min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cierpliwość nie trwa wiecznie

Cierpliwość nie trwa wiecznie

Sytuacja Davida Villi zmieniła się diametralnie, gdy na Camp Nou przebyli Cesc Fàbregas i Alexis Sánchez, a na dodatek do pierwszego zespołu dobija się Isaac Cuenca.

Villa został zepchnięty na drugi plan w drużynie prowadzonej przez Pepa Guardiolę. Przybycie Fàbregasa i Sáncheza sprawiło iż w zespole zwiększyła się rywalizacja w ofensywie. Na dodatek Pep dał szansę Cuence, który wykorzystał ją bardzo dobrze i coraz częściej pojawia się na meczach pierwszej drużyny.

Punktem zwrotnym Villi może być jutrzejszy pojedynek z Realem Madryt. Jeśli Pep w tak ważnym spotkaniu posadzi napastnika na ławce rezerwowych, to być może będzie do decydujący moment, iż piłkarz w najbliższym czasie opuści Camp Nou. Cierpliwość nie trwa wiecznie, a były gracz m.in. Valencii nie chce oglądać spotkań z ławki. 

Napastnik z Asturii niedawno skończył 30 lat. Być może powoli będzie zaczynał myśleć o opuszczeniu Blaugrany. Villą interesują się poważnie kluby z Premier League, a szczególnie Chelsea Londyn. Włodarze angielskiej drużyny są skłonni zapłacić dużą sumę za Davida, aby wzmocnić się w ataku.

 

Źródło: fichajes.net

mainXX:/2011/12/cierpliwo-nie-trwa-wiecznie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.