31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.39min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça Intersport zagra z Wisłą Płock?

Barça Intersport zagra z Wisłą Płock?

Barça Intersport pozna dziś swojego rywala w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Wśród kandydatów znajdują się: Füchse Berlin, Montpellier oraz klub z Polski – Wisła Płock.

Po wygraniu ostatniego spotkania fazy grupowej przeciwko Sävehof, FC Barcelona Intersport czeka teraz na swojego przeciwnika w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Füchse Berlin, Montpellier i Wisła Płock – wydaje się, że ostatnia z wymienionych drużyn to najbardziej korzystny rywal dla katalońskich szczypiornistów.

Füchse Berlín i Iker Romero

Druga runda Ligi Mistrzów może doprowadzić do spotkania z byłym zawodnikiem. W Füchse Berlín gra Iker Romero. Drużyna z Niemiec zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli Bundesligi i jest jednym z możliwych rywali w losowaniu fazy grupowej, które odbędzie się w Kopenhadze. W tym przypadku Romero mógłby wrócić do Palau.

Nikola Karabatic i Montpellier

 

Jeden z groźniejszych rywali – Montepellier z Nikola Karabaticem w składzie. Francuski zespół jednakże dobrze kojarzy się fanom FC Barcelony Intersport, która w sezonie 2006/07 odniosła zwycięstwo. Karabitic wydaje się być najgroźniejszym z zawodników tej drużyny.

Nieznana Wisła Płock

Szczypiorniści Barcelony mogą także trafić na zespół z Polski. W zeszłym sezonie przyszło się mierzyć szczypiornistom z Vive Targi Kielce, a w tym mogą z Wisłą Płock – wielką niewiadomą z wszystkich trzech możliwości. Jest to zespół, który jako ostatni zakwalifikował się do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Źródło: fcbarcelona.cat

mainXX:/2012/02/barca-intersport-zagra-z-wis-pock/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.