Emery: Byliśmy na łasce Barcelony

Emery: Byliśmy na łasce Barcelony

Podopieczni Unaia Emery”ego zostali zdeklasowani przez Katalończyków aż 5:1. Trener Valencii nie krył niezadowolenia z powodu gry prezentowanej przez swój zespół.

Valencia objęła prowadzenie w 9. minucie spotkania. Od tego czasu, to Duma Katalonii zaczęła przeważać, czego rezultatem były cztery bramki Leo Messiego i jedna Xaviego.

Emery przyznał, że jego zespół został całkowicie zdemolowany przez Barcelonę, ale przyznał również, iż Valencia zagrała dużo poniżej swoich możliwości.

„Graliśmy słabo, poczuliśmy smak bolesnej porażki” – stwierdził niespełna 42-letni Hiszpan, który niegdyś prowadził Almerię.

„W inne dni prezentowaliśmy się z dużo lepszej strony, teraz było całkowicie inaczej. Przegrana była bardzo upokarzająca. Nie da się ukryć, że Barcelona zasługiwała na zwycięstwo. Byliśmy na ich łasce” – dodał.

Emery podsumował spotkanie takim oto zdaniem: „Widzieliśmy najlepszą wersję Barçy i najgorszą Valencii”.

Szkoleniowiec Nietoperzy wypowiedział się także na temat kontuzji Banegi: „Jest to dla nas duża strata i musimy szukać alternatywnych rozwiązań. Mamy nadzieję, że wróci na boisku tak szybko, jak tylko się da.

Źródło: Goal.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB