5dn.21godz.7min.

Hat-trick Dongou przeciwko Saragossie

Bohaterem spotkania pomiędzy FC Barceloną a Realem Zaragoza był  Jean Marie Dongou, autor trzech z pięciu bramek Juvenil A, zespołu prowadzonego przez Óscar García.

Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana aż do 26 minuty, kiedy to wynik otworzył Edu po podaniu Grimaldo. Fani nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia. Tuż przed przerwą wyrównał Pablo, a w 52 minucie meczu Suárez strzelił na 1:2. Barcelona ocknęła się dopiero w 67 minucie, gdy samobójczą bramkę strzelił Antonio. Od tego momentu zaczął się festiwal jednego zawodnika. Dongou pierwszy raz trafił w 72 minucie, w końcówce dobił rywali jeszcze 2 golami. FC Barcelona pokonała 5:2 zespół z Saragossy, co stanowi 7 z rzędu zwycięstwo drużyny Óscara Garcii.

FC Barcelona- Saragossa 5:2

FC Barcelona: Bañuz, Edu (Pol Calvet, 51), Bako (Miguel Ángel, 46), Bagnack, Ayala, Samper, Babunski (Adama, 87), Patri, Dongou, Quintillà i Grimaldo

Saragossa: Aroca, Roy, Lasure, Antonio, Luis, Antón (Marc, 86), Moreno (Escuder, 75), Nacho, Suárez, Joel i Ortí

29/04/2024 21:00

mainXX:/2012/02/hat-trick-dongou-przeciwko-saragossie/