Iniesta – Pirat Albinos

Iniesta – Pirat Albinos
Andrés Iniesta użyczy swojego głosu postaci w filmie animowanym „Piraci”, produkcji brytyjskiego studia Aardman, który ukaże się 29 czerwca w Hiszpanii.

 

Iniesta, który jest już ojcem, jest podekscytowany udziałem w takim przedsięwzięciu. Możliwość, że jego córka może rozpoznać głos taty, sprawia, że z niecierpliwością oczekuje finalizacji projektu.

 

Piłkarz FC Barcelony udzielił głosu Piratowi Albinosowi, który jest bardzo „nieśmiały i lojalny”, ale chce zrobić wszystko, aby jego Kapitan spełnił swoje największe marzenie: wygranie nagrody najlepszego Pirata Roku.

 

Cel ten powoduje, że załoga przeżywa wiele emocjonujących przygód od wybrzeży Karaibów aż po sam Londyn. Na swojej drodze spotkają także wielkiego wroga… Królową Anglii – Victorię.

 

„Piraci” to najnowsza produkcja angielskiego studia Aardman, którzy są znani z filmów tj. „Uciekające kurczaki” czy „Wallace i Gromit”. Brytyjczycy byli już dziesięć razy nominowani do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej w Hollywood (Oscary), wygrywając cztery z nich.

 

W pierwotnej wersji filmu animowanego głosów bohaterom użyczyli brytyjscy aktorzy, np. Hugh Grant, Imelda Staunton i Martin Freeman.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB