31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.10min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

José Luis Chilavert: Valdés jest najlepszy

José Luis Chilavert: Valdés jest najlepszy

Diego Maradona niedawno skrytykował Victora Valdésa, który teraz dostał wsparcie od najlepszego bramkarza z 1998 roku. Jeden z najlepszych golkiperów świata stwierdził także, że Messi jest lepszy niż Maradona.

 

Argentyńczyk ostatnio stwierdził, że Valdés jest zły. Ta opinia została bardzo rozpowszechniona, a teraz jeden z największych bramkarzy w historii postanowił stanąć w obronie portero Barcelony.

 

„Victor Valdés powiedział, że nie powinniśmy zwracać uwagi na Maradonę, ponieważ on nic nie wie o futbolu. Dla mnie to Victor jest najlepszy na świecie”, powiedział Paragwajczyk w wywiadzie dla Radio COM. Wydajność, jaką posiada Valdés i reszta zespołu potrafi poprowadzić drużynę do sukcesów. To zaimponowało najlepszemu bramkarzowi świata z 1995, 1997 i 1998 roku.

 

Diego Maradona został wysłany za burtę przez José Luisa Chilaverta. Nie tylko dlatego, że nie ma pojęcia o futbolu, ale także dlatego, że szkodził innym poprzez nadużywanie narkotyków. I to, że Maradona wypowiadał się źle na temat papieża, sprawiło, że Argentyńczyk jest obecnie „zakazany” w Emiratach.

 

Chilavert przyznał się także, że jest wielkim fanem Barçy i pochwalił Guardiolę: „Guardiola prowadzi taki sposób gry, który cieszy. Ja nie przegapiłem żadnego meczu Barcelony. Guardiola bez dyskusji jest jednym z najlepszych trenerów w historii. Wie jak uzyskać to, co najlepsze z każdego gracza.”

 

Pep Guardiola nie powinien odnawiać swojej umowy. Chilavert widzi jego następcę w Argentyńczyku Marcelo Bielsie. „Bielsa jest w stanie trenować z Barceloną. Spełnia wszystkie wymagania. On jest naprawdę wielkim trenerem.”

 

José Luis Chilavert powiedział także, że jest wielkim wielbicielem trzykrotnego najlepszego zawodnika na świecie – Lionela Messiego. „Messi jest najlepszy, lepszy niż Maradona. W jego wieku Maradona posiadał tylko 1 procent tego, co osiągnął Messi. A Messi ciągle się rozwija. On jest najlepszym graczem na świecie. To jest zaszczyt oglądać grę Messiego i Barcelony”, zakończył.

 

Źródło: barca99.com

 

mainXX:/2012/02/jose-luis-chilavert-valdes-jest-najlepszy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.