14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.1min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kilka słów od Toniego Freixy

Kilka słów od Toniego Freixy

Rzecznik FC Barcelony, Toni Freixa, okazał zrozumienie dla zachowania Pepa Guardioli, który wciąż nie ujawnił swojej decyzji dotyczącej przyszłości w klubie.

„To, czego oczekuje Guardiola jest zrozumiałe. Powinniśmy pozwolić mu pracować w spokoju. To normalne ze strony kogoś, kto przez cztery lata w całości poświęcał się swojemu zajęciu”, powiedział Toni Freixa. „Pep, Andoni Zubizarreta i członkowie sztabu szkoleniowego planują już kolejny sezon. Trener pokazuje swoją odpowiedzialność. Będziemy kontynuować naszą pracę z tym samym lub innym szkoleniowcem, wciąż pracując na miano najlepszej drużyny świata. Nie mamy powodów do zmartwień”, wyznał rzecznik klubu.

 

Toni powiedział również, że zarząd ma „pełne zaufanie” do Guardioli, a Katalończyk jest „najlepszym trenerem, jakiego może mieć ta drużyna”. Na koniec Freixa wypowiedział się na temat sytuacji z Pepe, który nastąpił na rękę Messiego i nie został za to ukarany. „Na boisku jest sędzia, który obserwuje grę, a w pewnych przypadkach wkracza komitet sędziowski. Uzasadnieniem dla braku sankcji był fakt, że ta sytuacja nie doprowadziła do kontuzji piłkarza”.

Źródło: sport.es

mainXX:/2012/02/kilka-sow-od-toniego-freixy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.