21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.12min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pep: Rozmawianie o moim kontrakcie to męczący temat

Pep: Rozmawianie o moim kontrakcie to męczący temat
Pep Guardiola stwierdził na konferencji prasowej, że ciągłe rozmawianie o przedłużeniu jego kontraktu „to męczący temat” i zapewnił, iż jeśli „pojawią się w tym aspekcie jakieś nowości, o wszystkim poinformuje”.

Pep Guardiola:

„Jeżeli drużyna traci 10 punktów to jest ciężko. W przyszłości wszystko się wyjaśni. Musimy wygrywać i nie myśleć o niczym innym. Musimy przechodzić od spotkania do spotkania przez te trzy ostatnie miesiące i podążać ze świadomością tego, co już osiągnęliśmy w tym sezonie. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że jesteśmy w stanie zagrać na takim poziomie jak w ostatnich miesiącach. Nie graliśmy aż tak źle jakby wskazywała na to ta róźnica, jednak przewaga jest jaka jest”.

„W grze Atlético widać rękę Simeone. Ten zespół ma duszę, wszyscy zawodnicy się starają, walczą. Dlatego… są niepokonani. Nie jest łatwo zmienić dynamikę gry w połowie sezonu a im się to udało. Simeone odcisnął piętno na tej drużynie”.

„Musimy grać lepiej od nich, uważać na kontry i kontrolować Falcao. On jest najlepszym piłkarzem na swojej pozycji na świecie”.

„Jasne, że zawsze jest lepiej mieć wszystkich do dyspozycji. Ale Thiago, Isaac Cuenca i Tello udowodnili to, że zasługują na grę dla Barcelony”.

„Styczeń był trudnym miesiącem, ale ogólnie znajdujemy się na dobrym poziomie. Ostatnio dobrze sobie radziliśmy. Nie sądzę, że to jest jakiś rok wzlotów i upadków w naszym wykonaniu. Nie odnoszę wrażenia, jakoby mielibyśmy być w tym sezonie daleko od naszego poziomu”.

„Rozmawiałem z Del Bosque i Xavi czuje się już prawie dobrze. Jeśli Vicente go wystawi to będzie musiał uważać. Jeżeli uzna, że jest gotowy na 90 minut to zagra. A jeśli nie, zostanie na ławce rezerwowych. Rozumiemy to, że Federacja troszczy się o zawodników. Ani my nie mamy zastrzeżeń do nich, ani oni do nas”.

„Mourinho jest inteligentną osobą. Wie co dla jego zespołu jest najlepsze”.

 

Źródło:Sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/02/pep-rozmawianie-o-moim-kontrakcie-to-mczcy-temat/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.