09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.41min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Puyol: Chcemy wygrać wszystkie ligowe mecze

Puyol: Chcemy wygrać wszystkie ligowe mecze
Kapitan Barçy udzielił wypowiedzi, w której odniósł się do rywalizacji drużyny w Primera División. Puyol twierdzi, iż ostatnia wypowiedź Guardioli na konferencji prasowej, nie zmieniła nastawienia zespołu.

Carles Puyol odpowiadał na pytania dziennikarzy przed mikrofonami Catalunya Radio w Máladze. Kapitan stwierdził, że ostatnia wypowiedź Pepa Guardioli nie wpłynęła na nastawienie drużyny. Przypomnijmy, że mister przyznał na ostatniej konferencji prasowej, iż dogonienie Realu wydaje się być bardzo mało prawdopodobne. „Teraz skupiamy się na kolejnym meczu. To jego zdanie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie ciężko, ale sezon się jeszcze nie skończył. Będziemy walczyć do końca i spróbujemy wygrać wszystkie spotkania. Zobaczymy co się stanie. Uda się, albo się nie uda, ale musimy spokojnie przechodzić z meczu na mecz” – powiedział.

„Ta drużyna słynie z tego, że walczy o zwycięstwo od początku do końca. Staramy się. Kiedy gramy to nie możemy myśleć o tym, ile mamy punktów w chwili obecnej” – podkreślił kapitan.

„Chcemy zawsze wygrywać i próbować pokazywać się z jak najlepszej strony. Nie jesteśmy maszynami, które decydują o tym, które rozgrywki są ważniejsze. Zawsze dajemy z siebie wszystko” – zakończył.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.