1dn.16godz.56min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Rafinha strzela w meczu reprezentacji U-19

Młody napastnik Barcelony, który, wspólnie z Deulofeu i grającym w Madrycie Jesé, tworzył atak reprezentacji Hiszpanii U-19, zdobył pierwszą bramkę w wygranym meczu z reprezentacją Francji.

Reprezentacja Hiszpanii U-19 odniosła dziś we Francji zwycięstwo nad Les Bleus. W tym spotkaniu zawodnicy mogli odczuć zły stan murawy, który przeszkodził zwłaszcza podopiecznym Julena Lopeteguiego w graniu w swoim stylu, na jeden kontakt.

Napastnik Barçy, Rafinha, był tym kto otworzył wynik w tym meczu. Młodszy brat grającego w pierwszym zespole Blaugrany Thiago pokazał się z bardzo dobrej strony i widać było, że w ataku świetnie rozumie się z Gerardem Deulofeu i Jesé Rodríguezem.

Po przerwie Hiszpania podwyższyła prowadzenie za sprawą gola Juanmiego, po którym jej dominacja wzrosła jeszcze bardziej. Wynik nie zmienił się niemal do końcowych minut spotkania kiedy Pogba zmniejszył rozmiary porażki zdobywając dla Francji gola na 1-2.

Źródło: Sport.es

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2012/02/rafinha-strzela-w-meczu-reprezentacji-u-19/