16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.2min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rudi Völler: Barcelona jest punktem odniesienia

Rudi Völler: Barcelona jest punktem odniesienia

Dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen, Rudi Völler, pozytywnie wypowiedział się na temat FC Barcelony. Powiedział także, że nikt nie może kopiować jej systemu szkolenia oraz stylu gry.

„Barcelona jest punktem odniesienia w wielu dziedzinach. Ich kontakt z piłką jest szalenie dobry”, powiedział w wywiadzie dla „Express” Rudi Völler i dodał także w odniesieniu do spotkania na Camp Nou: „Mimo wszystko chcemy się prawidłowo sprzedać”.

 

Ponadto dodał, że nie planuje ponownie pracować jako trener. „Nie, tylko w wyjątkowej sytuacji”, powiedział były trener niemieckiej drużyny narodowej. „Przedłużyłem swój kontrakt na pozycji dyrektora sportowego o pięć lat i czuję się tutaj jak ryba w wodzie”.

 

Nawet Volker Finke, długoletni trener Freiburga, a obecnie dyrektor sportowy Kolonii, wypowiedział się w wywiadzie przed derbami pomiędzy Kolonią a Leverkusen, które miały miejsce w sobotnie popołudnie, na temat Blaugrany. „W ich przypadku liczy się tylko piłka. Zawsze chodzi o to, aby odzyskać utraconą piłkę. W każdym miejscu boiska”, powiedział zachwycony 63-latek.


„Filozofia Barcelony jest niebezpieczna do naśladowania, ponieważ oni wypracowywali ją przez długie lata. Od czasów Johana Cruyffa Barcelona zaczęła prowadzić piękny futbol. Nie można po prostu skopiować ani pracy szkoleniowej, ani filozofii gry”, zakończył Finke.

Źródło: barca99.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/02/rudi-voeller-barcelona-jest-punktem-odniesienia/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.