28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.14min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Seydou Keita szczęśliwy z zainteresowania Liverpoolu

Seydou Keita szczęśliwy z zainteresowania Liverpoolu

Zawodnik z Mali przyznał, iż: „trudno jest znaleźć drużynę lepszą niż FC Barcelona, ale schlebia mi zainteresowanie Liverpoolu. To świetny zespół z wielkimi graczami”.

Pomocnik FC Barcelony, Seydou Keita, nie dyskutował na temat swojej przyszłości podczas konferencji prasowej. Piłkarz ma ważny kontrakt do 2014 roku. Jak do tej pory co roku umowa jest odnawiana na podstawie występów zawodnika oraz rekomendacji trenera Guardioli, który uważa Keite za ważny element drużyny.

 

Jednak wiele klubów ma „chrapkę” na gracza FC Barcelony. Wydaje się, że Liverpool wykazuje największe zainteresowanie zawodnikiem reprezentacji Mali, co schlebia samemu zainteresowanemu.

 

„Jestem zaszczycony zainteresowanie Liverpoolu, jednego z największych klubów na świecie. To świetny zespół z wielkimi graczami”, powiedział pomocnik w wywiadzie dla Sky Sports.

 

„Będę czekał do końca sezonu i zobaczę jak wszystko się potoczy. Kocham Barcelonę, trudno znaleźć lepszy zespół od Dumy Katalonii, ale jestem ambitny chcę grać w piłkę co tydzień”, dodał na koniec Keita.

Źródło: Mundodeportivo.com

mainXX:/2012/02/seydou-keita-szczliwy-z-zainteresowania-liverpoolu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.