01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19395dn.-8godz.-5min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi trenował na siłowni

Xavi trenował na siłowni
Reprezentacja Hiszpanii trenowała w Ciudad Deportiva de Las Rozas przed środowym spotkaniem z Wenezuelą na La Rosaleda. Poza grupą znalazł się Xavi, który ćwiczył na siłowni.

Zawodnicy powołani przez Vicente del Bosque trenowali w Ciudad Deportiva de Las Rozas przed środowym meczem z Wenezuelą na stadionie Málagi. W zajęciach udział wzięła cała grupa, z wyjątkiem Xaviego.

Kataloński pomocnik nie wziął udziału w pierwszej sesji treningowej hiszpańskiej kadry, która trwała ponad godzinę. Zawodnicy rozgrywali mini gierki i skupiali się na ćwiczeniach z piłką. W tym czasie Xavi trenował na siłowni pod okiem fizjoterapeutów. Warto odnotować, że piłkarz z Terrassy znalazł się w podstawowym składzie Barcelony w ostatnim meczu na Vicente Calderón po uporaniu się z kontuzją mięśnia płaszczkowatego.

Pep Guardiola wyraził nadzieję, że Vicente del Bosque będzie uważał na zdrowie asa Dumy Katalonii. „Będą troszczyć się o niego tak jak zwykle” – powiedział mister.

Xavi w wypowiedzi dla Mundo Deportivo stwierdził, że „czuje się dobrze”. Del Bosque wierzy w to, iż gracz Azulgrany będzie mógł bez większych problemów wystąpić z Wenezuelą.

Źródło: Mundodeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/02/xavi-trenowa-na-siowni/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.