3dn.11godz.55min.
11.36 X5.00 27.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Z obozu rywala: Bayer remisuje

W sobotę na BayArena Bayer podjął VfB Stuttgart. Chociaż faworytem byli „Aptekarze” to nie do końca przekładało się to na boisku. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Lepiej mecz rozpoczął Bayer. W jedenastej minucie Simon Kießling otrzymał podanie od Rolfesa, które zamienił na bramkę. Dla reprezentanta Niemiec był to dopiero czwarty gol w obecnym sezonie.

„Aptekarze” stracili prowadzenie już 12 minut później. Wtedy to z rzutu wolnego Bernda Leno pokonał Julian Schieber.

Klub ze Szwabii beznadziejnie zaczął drugą połowę. Serdar Tasci nie przepisowo zatrzymał Larsa Bendera a arbiter podyktował jednastkę. Na bramkę zamienił ją Simon Rolfes.

Kłopoty Bayeru rozpoczęły się w 63. minucie. Wtedy to po drugiej żółtej kartce wyleciał z boiska obrońca zespołu z BayArena, Michal Kadlec. Od tego momentu Stuttgart zwietrzył szansę na zdobycie chociaż jednego punktu.

Podopieczni Bruno Labbadia dopięli swego w 89. minucie. Remis uratował Martin Harnik, który wykorzystał podanie Cacau.

Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart 2:2 (1:1):

1:0 Kießling 11″

1:1 Schieber 23″

2:1 Rolfes (k) 47″

2:2 Harnik 89″

Źródło: Własne

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30