24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
21dn.18godz.19min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zwalcz ogień ogniem – trzeci niezapomniany rok

Zwalcz ogień ogniem – trzeci niezapomniany rok

Hymn trzeciego sezonu Barcelony Guardioli można było usłyszeć jeszcze niejednokrotnie przed rozpoczęciem różnych spotkań i imprez związanych z FC Barceloną w poprzednim roku.

Ten utwór stał się klasykiem na Camp Nou w poprzednim sezonie. Piosenka grupy Scissor Sisters stała się nieodłącznym towarzyszem celebracji najlepszych momentów podczas trzeciego roku Guardioli jako trenera Barcelony. Nie ma lepszego sposobu na opisanie to co myśli trener Barcelony niż słowa: „Fight fire with fire, fire with fire, fire with fire through your desire” (Zwalcz ogień ogniem, ogień ogniem, ogień ogniem przez twoje pragnienie).

Z drugiej strony piosenka ta znakomicie oddaje emocjonujące i poruszające chwile zmagania się Érica Abidala z nowotworem wątroby. Francuz pokazał tutaj wielki charakter, a jego postawa jest godnym przykładem do naśladowania przez innych. „Pierwszą reakcją jest strach, naprawdę wielkie przerażenie. Później pokazuje się wojownik, który tkwi wewnątrz ciebie”, powiedział Abidal w wywiadzie dla magazynu GQ. Gest Puyola, oddającego opaskę kapitana Abidalowi aby ten mógł podnieść Puchar Europy po meczu z United, przeszedł już do historii Klubu. Zwalczaj ogień ogniem..

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.