AS Roma wspiera Abidala i Muambę

AS Roma wspiera Abidala i Muambę

AS Roma także dołączyła się do akcji wspierania Adbiala w spotkaniu przeciwko Genoi. Na swoich koszulkach mieli napis „Siammo tutti con te” (Wszyscy jesteśmy z Tobą), a z tyłu numer 22 i „Abidal”.

Piłkarzez Luisa Enrique chcieli oddać hołd Abidalowi, aby przekazać mu swoje wsparcie i otuchę. Wszyscy zawodnicy wyszli na rozgrzewkę i przed samym spotkaniem w koszulkach z napisem „Siammo tutti con te” (Wszyscy jesteśmy z Tobą), a na tyle numer 22 i „Abidal”.

 

Alessandro Del Piero również przekazał słowa otuchy dla zawodnika Barcelony, ale i także Muamby, piłkarza Boltonu, który zasłabł w trakcie spotkania z Tottenhamem.

 

„Teraz moje wszystkie myśli koncentrują się na dwóch piłkarzach, na Abidalu i na Muambie. Każdy kto widział nagrania z meczu Bolton-Tottenham nie może być obojętny temu. Nie mogę wyobrazić sobie teraz scen radości na boisku, gdzie było tyle cierpienia. Forza Fabrice! Wszyscy jesteśmy z Tobą! Tak, jak z Abidalem, musisz wygrać kolejną wojnę w swoim życiu i jestem pewny, że Ci się to uda”, powiedział.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB