Bakero: Presja Madrytu na sędziów staje się normalna

Bakero: Presja Madrytu na sędziów staje się normalna

José Mari Bakero, były zawodnik FC Barcelony, a jeszcze jakiś czas temu trener polskiego Lecha Poznań, wypowiedział się na temat kontrowersji dotyczących sędziów.

Były zawodnik FC Barcelony nie szczędził słów krytyki na temat kontrowersyjnych decyzji sędziów w La Liga i, że główny wpływ na nie spowodowane jest presją wywieraną przez Real Madryt.

 

„Presja wywierana przez Real Madryt na sędziów od zeszłego roku stała się już normalna. Wszystko zależy od sytuacji, jeszcze niedawno mówili, że to Barcelonie sprzyjają sędziowie. Jasne jest to, ze w podświadomości mają oni na celu wpłynięcie na przyszłe decyzje arbitrów”, powiedział Bakero. Były zawodnik FC Barcelony dodał, że „Ani Madryt ani Barça nie powinni zwracać na decyzję sędziów uwagi. Duch FC Barcelony nie pozwala na to. Ale jeśli w określonych sytuacjach czujesz się zaatakowany, musisz się bronić”.

 

Były zawodnik Dream Teamu skrytykował również decyzję Victoriano Sáncheza Arminio, szefa sędziów, dotyczącą Piqué: „Uważam, że działania ludzi z zewnątrz, a w tym przypadku Sáncheza Arminio, są całkowicie wyjęte z kontekstu. Takich rzeczy nie można załatwiać w ten sposób, tak nie robią profesjonaliści”.

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB