Freixa: Chcemy wiedzieć, jakie są zasady gry

Freixa: Chcemy wiedzieć, jakie są zasady gry

Rzecznik FC Barcelony skomentował wypowiedź prezesa Komitetu Technicznego Arbitrów, Sáncheza Arminio, odnośnie pomeczowych wypowiedzi Gerarda Piqué.

Toni Freixa, rzecznik zarządu wyraził stanowisko FC Barcelony, co do oświadczeń złożonych przez prezesa Komitetu Technicznego Arbitrów, Victoriano Sanchez Arminio, który ogłosił złożenie skargi na Gerarda Piqué za skrytykowanie pracy arbitra po spotkaniu ze Sportingiem Gijón.

 

Hiszpan spotkał się w poniedziałek z Sandro Rosellem i obaj analizowali sytuację, po czym udał się na konferencję prasową i stwierdził, iż: „Zachowanie naszego trenera i poszczególnych zawodników zawsze było bez zarzutu”.

 

„Nie mamy szczęścia do sędziów”

 

„Nie chcę rozmawiać na temat pracy sędziów. W tym sezonie nie mamy do nich szczęścia. Prezydent FC Barcelony powiedział mi, że cała sytuacja nie wygląda dobrze, ale liczy, iż wszystko się jeszcze zmieni”, dodał Toni Freixa.

 

Rzecznik klubu wypowiedział się także na temat wyrzucenia Gerarda Piqué: „Wysłaliśmy pismo do Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej, aby poprosić, według jakich przepisów Komitet Technicznego Arbitrów miałby ukarać naszego zawodnika”.

 

 

 

 

 

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB