3dn.8godz.4min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Hat-trick Messiego daje zwycięstwo (wideo)

Argentyna pokonała Szwajcarię dzięki trzem bramką gwiazdy FC Barcelony – Leo Messiemu. Mascherano rozegrał pełne spotkanie.

Leo Messi poprowadził swoją Argentynę do zwycięstwa w pierwszym towarzyskim spotkaniu w 2012 roku. To była dobra okazja do sprawdzenia drużyny przed spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Świata w 2014 roku w Brazylii. Argentyńska gwiazda ponownie zrobiła krok do przodu i pokazała światu swoje wspaniałe piłkarskie walory. To był pierwszy hat-trick Messiego dla Argentyny.

Pierwszym gol padł już w 19. minucie po dobrej grze razem z Agüero, drugi przyszedł dopiero pod koniec meczu. W 88. minucie, gwiazda Barçy pokonała bramkarza i wyprowadziła Argentynę na prowadzenie (2-1), trzecia padła w 93. minucie z rzutu karnego. Po tych trzech golach napastnik ma na swoim koncie 22 gole w 68 spotkaniach.

Mascherano – dowódca boiska

Javier Mascherano także zagrał cały mecz. Grał w środku boiska i reżyserował całą „sztukę” swojego zespołu na murawie. Pomocnik FC Barcelony był pewnym i spokojnym punktem w drużynie Argentyny.

Szwajcaria 1-3 Argenytna