Kahn: Messi jest geniuszem, jak Pelé i Maradona

Kahn: Messi jest geniuszem, jak Pelé i Maradona

Olivier Kahn udzielił wywiadu dla oficjalnej strony FIFA na temat wszystkiego co dzieje się w dzisiejszym futbolu. Nie zmarnował on okazji, aby odnieść się także do Leo Messiego.

„Nie ulega wątpliwości, że Messi jest geniuszem, jak Pelé i Maradona. Dodatkowo, gra w najlepszej lidze na świecie. Odnosi sukcesy i zdobywa tytuły. Dlatego został wybrany najlepszym piłkarzem na świecie, to jest wszystko konsekwencją jego kariery”, powiedział Olivier Kahn w wywiadzie dla oficjalnej strony FIFA.

 

Były bramkarz reprezentacji Niemiec został zapytany o możliwość obronienia trofeum przez Hiszpanię. Stwierdził on, że to drużyna del Bosque jest teraz na fali i ma „głód” na wygrywanie.

 

„Hiszpańscy piłkarze stale wykonują postępy. Mówi się, że cykl kończy się pewnego dnia, kiedy zespół jest nasycony sukcesami. Ale oni przyjęli sobie za wyzwanie pójść jeden krok dalej. Praca szkółek w Hiszpanii w dalszym ciągu czyni postępy”, stwierdził Niemiec.

 

Na końcu Kahn zaprzeczył objęciu stanowiska w klubie, który kocha, czyli Bayernie Monachium, aby nadal utrzymywać bezpieczną odległość w świecie piłki. „Obecnie, ze względu na dużą liczbę działań, w które jestem zaangażowany, nie mam zamiaru powracać do futbolu. Istnieją inne rzeczy i wyzwania poza sportem, choć zawsze jestem bardzo blisko mojego zespołu, to oczywiste”, zakończył.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB