18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.15godz.42min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kanouté, Navas i Negredo walczą z czasem

Kanouté, Navas i Negredo walczą z czasem

Zawodnicy Sevilli dziś rano powrócili do treningów przygotowawczych do spotkania z FC Barceloną na Sánchez Pizjuán. Sobotni występ trzech filarów drużyny Míchela stoi pod znakiem zapytania.

Reprezentant Mali ćwiczył na siłowni i prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu dołączy do treningów z kolegami. Navas i Álvaro Negredo kontynuowali fizjoterapię oraz pracę na siłowni. „Mesjasz” uczestniczył w dwóch sesjach, aby mieć szansę gry z mistrzem Hiszpanii. Natomiast Negredo w środę podda się kontroli radiologicznej, by sprawdzić możliwości występu w najbliższym spotkaniu.

 

Dobrą wiadomością dla trenera Sevilli, Míchela był niewątpliwie powrót Manu del Morala, który trenował normalnie po problemach obu kostek, których nabawił się w starciu ze Sportingiem Gijón. Dzisiejsza sesja treningowa opierała się głównie na pracy na siłowni. Pół godziny przed końcem Míchel zarządził zestaw ćwiczeń na boisku, aby przyjrzeć się młodym zawodnikom w celu ich przydatności do najbliższego spotkania. Dani Jiménez, Deivid, Samu, Tano i Israel Puerto, chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. W końcu nie co dzień przytrafia się możliwość gry z najlepszym zespołem na świecie.

Źródło: Marca.com

mainXX:/2012/03/kanoute-navas-i-negredo-walcz-z-czasem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.