Manchester City chce Daniego Alvesa

Manchester City chce Daniego Alvesa

Z pewnością byłby to transfer tego lata. Angielski klub wyraża coraz większe zainteresowanie Brazylijczykiem. Jednak czy sam piłkarz będzie chciał opuścić Barcelonę…

Chociaż Dani Alves na dzień dzisiejszy wydaje się być jednym z pewniejszych graczy FC Barcelony to Pep Guardiola nie zamierza nikogo trzymać na siłę. Dlatego Brazylijczyk dostanie wolną rękę, gdy tylko pojawi się odpowiednia oferta ze strony Manchesteru City.

 

To nie pierwszy raz, kiedy angielski klub stara się podpisać kontrakt z obrońcą Dumy Katalonii. Szejkowie spróbują pozyskać konkurenta dla grającego na tej samej pozycji Micah Richardsa, który posiada także stałe miejsce w kadrze Anglii.

 

Dani Alves ma obowiązujący kontrakt do 30 czerwca 2015 roku i prawdopodobnie po tym terminie będzie powoli myślał o przejściu na piłkarską emeryturę. Brazylijczyk swoją świetną grą przyciąga wiele klubów, jednak nie wszystkich stać na wyłożenie kilkudziesięciu milionów euro. Swoją drogą z Barceloną Alves osiągnął już wszystko, być może pomyśli o nowych wyzwaniach. Cóż prawdy dowiemy się dopiero w letnim oknie transferowym.

Źródło: MercaFutbol.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB