04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.32min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Będę szczęśliwy, kiedy Agüero trafi do Realu

Messi: Będę szczęśliwy, kiedy Agüero trafi do Realu

Leo Messi byłby zadowolony z powrotu Sergio Agüero do ligi hiszpańskiej nawet, jeśli trafiłby on do największego rywala FC Barcelony – Realu Madryt. Gwiazda Dumy Katalonii świetnie dogaduje się ze snajperem Manchesteru City.


„Jestem pewny, że jeśli przejdzie do Realu Madryt to da temu klubowi wiele radości. Jeśli to dla niego najlepsze to będę bardzo szczęśliwy, ponieważ się przyjaźnimy”, powiedział Leo Messi o Sergio Agüero.

„Dogaduję się świetnie z Kunem na boisku jak i poza nim. W argentyńskiej kadrze jest jednak wielu bardzo dobrych napastników, przez co musimy wykorzystać naszą szansę”, dodał.

Argentyńczyk w kilku słowach odniósł się również do Mundialu w 2014 w Brazylii. „Chciałbym świętować zdobycie Pucharu Świata. To wszystko, czego pragnę. Jest jeszcze dużo czasu na to aby pracować i się rozwijać”, podkreślił.

Zwycięzca Złotej Piłki mówił też o swoich kolegach z Barcelony. „Mam szczęście, że mogę trenować z Xavim i Iniestą i patrzeć na to co robią na każdym treningu i spotkaniu”, przyznał.

 

Źródło: Goal.com

mainXX:/2012/03/messi-bd-szczliwy-kiedy-agueero-trafi-do-realu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.