2dn.16godz.13min.

Míchel po meczu

Szkoleniowiec Sevilli przyczyn porażki upatrywał w błędach, które jego drużyna popełniała podczas pierwszej odsłony spotkania. Andaluzyjczycy przegrali z Barçą stosunkiem bramek 0:2.

José Miguel González po porażce odniesionej w meczu przeciwko FC Barcelonie powiedział, że jego zespół wyszedł z takim samym nastawieniem zarówno na pierwszą, jak i na drugą połowę, ale błędy przesądziły o zwycięstwie Katalończyków. „Nie można zarzucić niczego postawie tych piłkarzy. Xavi otworzył wynik przy niemal pierwszej groźnej okazji. W drugiej połowie obraz gry się odmienił. Nie osiągnęliśmy jednak naszego celu”.

Míchel był zachwycony zachowaniem kibiców, którzy mimo niekorzystnego wyniku, przez całą drugą połowę mocno wspierali piłkarzy Sevilli. Trener wyraził nadzieję, że  drużyna będzie potrafiła odwdzięczyć się fanom już w najbliższym spotkaniu z Racingiem Santander.

Źródło: Mundodeportivo.com

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2012/03/michel-po-meczu/