5dn.8godz.33min.
11.33 X5.00 28.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Oceny za rewanż z Bayerem

Duma Katalonii rozgromiła na Camp Nou ekipę Bayeru Leverkusen aż 7:1. Poniżej zamieszczamy oceny zawodników Barçy za owo spotkanie.

Victor Valdés – Nie miał praktycznie nic do roboty. Przy jedynej bramce Leverkusen autorstwa Bellarabiego nie miał szans.
Ocena: 7

Adriano Correia – Nienagannie wywiązywał się ze swoich defensywnych obowiązków. Niezłe spotkanie w wykonaniu Brazylijczyka.
Ocena: 7

Gerard Piqué – Po raz kolejny zagrał poniżej swoich umiejętności. Nie był pewnym punktem swojego zespołu.
Ocena: 6.5

Javier Mascherano – Miał niewiele pracy w obronie, jednak kiedy rywale próbowali zagrozić bramce Valdésa, stawał na wysokości zadania.
Ocena: 7.5

Daniel Alves – Dobrze radził sobie na prawej flance. Jego ostatnie zagranie nie zawsze było dokładne, choć asysta przy drugim trafieniu Tello była świetna.
Ocena: 7.5

Sergio Busquets – Bardzo dobry występ. Doskonały przegląd pola. Nie dopuszczał zawodników Bayeru do groźnych ataków.
Ocena: 8

Xavi Hernandez – Motor napędowy. Świetnie rozgrywał piłki pomiędzy kolegów, czytał grę. Zaliczył asystę przy jednym z trafień Leo Messiego.
Ocena: 8

Andrés Iniesta
– Sprawiał duże problemy przeciwnikom, głównie za sprawą dryblingów. Został zdjęty z murawy na początku drugiej połowy, uzyskując zasłużoną owację i odpoczynek.
Ocena: 8.5

Cesc Fàbregas – Nie był bardzo aktywny w pierwszej połowie, jednak jego wpływ na grę wzrastał wraz z upływem czasu. Asystował przy dwóch bramkach, choć mógł wpisać na swoje konto kolejne. W drugiej części gry angażował się w prawie wszystkie akcje ofensywne swojego zespołu.
Ocena: 8.5

Pedro Rodríguez – W jego grze widać było poprawę, jednak w dalszym ciągu nie odzyskał bardzo dobrej formy z przeszłości. Miał okazję aby trafić do siatki, jednak nie udała mu się ta sztuka.
Ocena: 7

Leo Messi – Co tu dużo mówić.. Geniusz. Zdobył 5 bramek i po raz kolejny udowodnił dlaczego jest nazywany najlepszym piłkarzem w historii. Bez dwóch zdań, najlepszy zawodnik na boisku.
Ocena: 10

Rezerwowi:

Cristian Tello – Wszedł w drugiej połowie i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Bardzo dobry występ. Widać w nim wielki potencjał.
Ocena: 8.5

Seydou Keita – Zaliczył dobrą zmianę, choć nie miał takiego wpływu na wynik jak Tello. Pokazał swoje umiejętności i był bliski zdobycia gola.