28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.35min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pep Guardiola – Tatuś najbardziej poszukiwany

Pep Guardiola – Tatuś najbardziej poszukiwany

Dziś w Hiszpanii obchodzony jest Dzień Ojca, z tej okazji Victoriamilan.es (internetowy serwis randkowy dla małżeństw i par) chciał sprawdzić pewną tezę.

Teza ta brzmi: Mężczyźni, którzy są ojcami, są bardziej atrakcyjni niż Ci bez dzieci. Tak więc, w sondzie wzięły udział zamężne kobiety lub pary, aby sprawdzić czy mit ten jest prawdziwy. Według badanych kobiet oraz Alicii Gallott, seksuolog i rzeczniczka Victoriamilan.es, stwierdzenie, że „faceci z dziećmi są bardziej erotyczni” jest prawdziwe.

 

Dlaczego? Według Alcii Gallott, „Dla wielu kobiet, ojciec jest synonimem miłości, odpowiedzialności i bezpieczeństwa. Pociąga je to i nie mogą odwrócić oczu, gdy widzą tatusiów w miejscach publicznych: parki, plaże, kina. Łatwo puścić wodza fantazji i przenieść te sytuacje na wcześniejsze relacje seksualne, pieszczoty i pocałunki”. Seksuolog uważa, że istnieje związek, który wykracza poza przyciąganie seksualne: „Kobiety, które pojawiają się w takich sytuacjach wraz z ojcami swoich dzieci, postrzegane są przez ludzi, tak jak oni”.

 

Tatusiowie najbardziej poszukiwani

 

Ankietowane kobiety wybrały listę najbardziej pożądanych tatusiów na całym świecie. Wśród nich znalazł się David Beckham, Ben Affeck i Brad Pitt. Hiszpańskie użytkowniczki, wybrali trenera FC Barcelony, Josepa Guardiolę. Katalończyk znalazł się na pierwszym miejscu, wyprzedzając wielu aktorów i znanych modeli. Za szkoleniowcem znaleźli się między innymi: Javier Bardem i Antonio Banderas.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/03/pep-guardiola-tatu-najbardziej-poszukiwany/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.