Real Madryt pożądanym rywalem dla FC Barcelony

Real Madryt pożądanym rywalem dla FC Barcelony

Dziś na naszym fan page”u na facebooku pojawiła się sonda z pytaniem o wybór potencjalnego rywala FC Barcelony w 1/4 finału Ligi Mistrzów. A oto jak głosowaliście!

Najmniejszym zainteresowaniem wśród użytkowników DumaKatalonii.pl cieszyły się zespoły: Olympique Marsylia (0,52%), Benfica Lizbona (3,16%) i AC Milan (4,74%).

 

Wydaje się, że debiutant w ćwierćfinale Ligi Mistrzów może być ciekawym i łatwym kąskiem dla FC Barcelony. Jednakże okazało się już w poprzednich rundach, że APOEL Nikozja umie sprawić niespodziankę. Ta drużyny jednakże nie została wybrana przez Was jako potencjalny rywal piłkarzy Guardioli. Cypryjczycy otrzymali 8,95%.

 

Kolejną drużyną w rankingu jest Bayer Monachium. Po pokonaniu innej niemieckiej drużyny (Bayer Leverkusen), może okazać się, że po raz kolejny Duma Katalonii odwiedzi naszych zachodnich sąsiadów. Jednakże nie jest to dla Was „ćwierćfinał – marzenie”. Bawarczycy dostali 10% głosów.

 

Pozostali dwaj kandydaci, Chelsea Londyn i Real Madryt, cieszą się Waszym największym zainteresowaniem. Okazuje się, że aż 41,58% głosujących chciałoby obejrzeć w 1/4 finału Ligi Mistrzów hiszpański pojedynek, czyli Gran Derbi. Niespełna dziesięć procent mniej widziałoby w roli rywala Chelsea Londyn.

 

Jak będzie naprawdę i z kim zagra FC Barcelona w ćwierćfinale europejskich rozgrywek oraz w ewentualnym półfinale, przekonamy się jutro. Losowanie rozpocznie się o 12:00 i o tej też godzinie rozpocznie się relacja tekstowa na naszym fan page”u. Zapraszamy!

 

Wyniki głosowania

 

1) Real Madryt – 41,58%

2) Chelsea Londyn – 31,05%

3) Bayern Monachium – 10%

4) APOEL Nikozja – 8,95%

5) AC Milan – 4,74%

6) Benfica Lizbona – 3,16%

7) Olympique Marsylia – 0,52%

 

Źródło: własne


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB