Ronaldinho marzy o… ślubie!

Ronaldinho marzy o… ślubie!
Ronaldinho wyznał w programie „Mais Você”, że chciałby się ożenić. Brazylijczyk jest zadowolony z życia singla, jednak nie ukrywa jednocześnie, iż chciałby się ustatkować.

Ronaldinho przyznał, że z racji tego, iż dużo podróżuje i wykonuje taki zawód, a nie inny, odkładał małżeństwo na dalszy plan. Brazylijczyk powiedział jednak, iż wyobraża sobie, że będzie miał „dużo dzieci” i pozna „odpowiednią osobę”.

„Lubię życie singla. Nie muszę się z tego nikomu tłumaczyć”, stwierdził i po chwili dodał: „Choć małżeństwo mi się podoba, to lubię także życie singla”.

„Teraz ciężko jest mieć dziewczynę, bo wszyscy zaraz o tym mówią. Nigdy nie przestanę żyć własnym życiem, bo ludzie i tak wiedzą swoje, ale czasami to ma znaczenie dla obu stron”, powiedział Roni.

Gwiazdor futbolu, który grał dla Barcelony i Milanu, odpowiedział na krytykę jaka ciągle spada na niego ze względu na jego zamiłowanie do rozrywkowego trybu życia i klubów nocnych. „Kocham sambę i pagode (mieszanka samby i rytmów afrykańskich – przyp.red). Obraz z jakim mnie kojarzą ludzie to tylko instrumenty i futbol, zawsze to będzie ze mną związane. Ludzie nie znają mojego codziennego życia, moje życie to tylko ten obraz”, zaznaczył.

„Jak idę do piekarni to takiego zdjęcia nikt nie kupi, ale jak pójdę na koncert pagode, to każdy robi zdjęcia, bo to się dobrze sprzedaje”, zakończył R10.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB