29.05.2022, g. 23:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.47min.
13.95 X0.00 21.25 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rosell: To oszczerstwa

Rosell: To oszczerstwa
Sandro Rosell był zdegustowany ostatnimi informacjami jakie pojawiły się w telewizji Telemadrid. Madrycki kanał podał rzekome powody nieprzedłużenia kontraktu przez Pepa Guardiolę.

„To całkowita nieprawda. To oszczerstwa” – powiedział wzburzony Sandro Rosell w odpowiedzi na informacje jakie pojawiły się telewizji Telemadrid. Madrycki kanał podał, że Guardiola postawił warunek swojemu prezydentowi – jeśli klub sprzedałby Gerarda Piqué przed nowym sezonem, on sam zostanie.

„Te informacje nie mają podstaw i mogę powiedzieć, że wszystkie decyzje na temat tego, kto odchodzi, a kto przychodzi, podejmuje wspólnie Guardiola z Zubizarretą”, zapewnił Rosell.

„Prawda jest taka, że smutno mi, iż w czasach kryzysu, jak ten, w którym żyjemy, publiczne pieniądze przeznaczane są na media, które tworzą fałszerstwa i oszczerstwa. Gdyby były to kanały prywatne, może łatwiej byłoby to zrozumieć. Ale to że pieniądze są przeznaczane na przekazywanie oszczerstw, tego nie rozumie nikt. Jeśli płaciłbym podatki w Madrycie, byłbym zaniepokojony”, zakończył prezydent Barcelony.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.