29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.9min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Valdés do Messiego: Ile w końcu strzeliłeś?

Valdés do Messiego: Ile w końcu strzeliłeś?

W środowy wieczór, Leo Messi po raz kolejny dał popis swoich możliwości. Najlepiej mogli zobaczyć to jego koledzy z drużyny, którzy mogą grać razem z nim.

Po meczu FC Barcelony z Bayerem Leverkusen, Víctor Valdés stwierdził, że jest po raz kolejny oczarowany grą Messiego. Nawet po meczu żartował w strefie mieszanej, gdzie stwierdził, że stracił rachubę w golach Argentyńczyka: „Prawdę mówiąc, musiałem go zapytać po meczu czy strzelił cztery czy pięć goli. I kiedy mi odpowiedział, że pięć, powiedziałem tylko: O matko!”.

 

Bramkarz Dumy Katalonii uważa, że jego kolega z drużyny „polepsza swoją grę z sezonu na sezon i to jeszcze nie jest koniec”. Reprezentant Hiszpanii cieszył się, że miał okazję oglądać historyczne wydarzenie dla klubu z bardzo uprzywilejowanej pozycji: „Z mojego miejsca mogłem się cieszyć z gry zespołowej i podziwiać zdolności Leo. Jestem bardzo szczęśliwy, że Leo jest częścią naszej drużyny”.

 

Pytany o przeciwnika w ćwierćfinale, nie chciał spekulować ani mówić o ewentualnym klasyku: „Obecnie Madryt musi jeszcze wygrać swój dwumecz z CSKA Moskwa. Losowanie pokaże nam z kim zagramy, ale nigdy nie myślimy o konkretniej drużynie albo czy lepiej zagrać z jakąś teraz, czy później”.

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/03/valdes-do-messiego-ile-w-kocu-strzelie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.