Villarrubí: Guardiola zostanie z nami

Villarrubí: Guardiola zostanie z nami

Wiceprezydent, Carles Villarrubí, jest optymistycznej myśli co do odnowienia kontraktu Pepa Guardioli. Stwierdził także, że potępia wypowiedzi Telemadrid.

Carles Villarrubí na ma wątpliwości co do odnowienia kontraktu przez Pepa Guardiolę i w wywiadzie dla programu Els Matins w TV3 stwierdził, że jest bardzo optymistycznie nastawiony.

 

„On wie, że jest w domu, a wokół jest FC Barcelona, która jest z nim. Wszystko zakończy się dobrze. Dalej zostanie z nami”, powiedział.

 

Jednakże, wicedyrektor dodał, że ostateczne „słowo ma tylko sam Pep”. Po czym dodał „Myślę, że pokazał on, że jest osobą o wysokim poziomie odpowiedzialności i nie będzie przekraczał pewnych granic i nie przysparzał nam szkód”.

 

Decyzja na temat skargi na Telemadrid

 

Jeśli chodzi o ostatnie słowa rozsiewane przez Telemadrid, Villarrubí dał do zrozumienia, że popiera zdanie Sandro Rosella.

 

„Jesteśmy przyzwyczajeni do takich zachowań. Dwa dni temu zamknęliśmy epizod z radiem. Mam tutaj na myśli słowa Sandro Rosella, który wyraźnie powiedział, że to skandal i publiczne oszczerstwa wygłaszane przez Telemadrid”, stwierdził.

 

Na końcu dodał, że takie są realia publicznych telewizji, które lubią podawać takie informacje: „Nie miałem czasu, aby dokładnie je wysłuchać, ale prezydent Rosell powiedział mi, że temat jest poważny, ponieważ jest to telewizja publiczna. Musimy się temu przyjrzeć, na pewno”.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB