Wyślij wiadomość do Érica Abidala!

Wyślij wiadomość do Érica Abidala!

Przewlekłe kontuzje Ibiego Afellaya, Davida Villi i Andreu Fontàsa, choroba Tito Vilanovy, a teraz powrót koszmaru Érica Abidala. W ciężkich chwilach kibice Barçy łączą się ze swoimi zawodnikami – podobnie i my.

Dziś świat obiegła informacja konieczności poddania się przeszczepowi wątroby przez Érica Abidala. Dokładnie rok temu wykryto u niego guza wątroby, a po kilku dniach zawodnik poddał się operacji. Jak poinformowała oficjalna strona internetowa FC Barcelony, Abi będzie musiał poddać się przeszczepowi wątroby w ciągu najbliższych kilku tygodni, co było brane pod uwagę już od początku jego leczenia.

To kolejny trudny moment dla FC Barcelony w przeciągu zaledwie dwunastu miesięcy, dlatego nie chcemy być bierni. Postanowiliśmy umożliwić Wam kontakt z Abidalem i pokazać, że polscy kibice Barçy również są blisko ze swoimi zawodnikami. Każdy z Was będzie mógł wysłać słowa otuchy i wsparcia dla Érica Abidala, tak jak uczynili to znani sportowcy. Jak to zrobić?

Swoje wyrazy wsparcia prosimy przesyłać na specjalnie stworzony adres [email protected]. Prosimy pisać w języku katalońskim, hiszpańskim, francuskim bądź angielskim, teksty pisane po polsku będziemy dodatkowo tłumaczyć. Pod swoimi wiadomościami prosimy o podpisanie się przynajmniej imieniem lub nickiem. Wiadomości do Érica Abidala będziecie mogli nadsyłać do 24 marca 2012 roku. Po tym dniu zbierzemy je wszystkie i wydrukujemy specjalną książeczkę z życzeniami, którą wyślemy do siedziby FC Barcelony jako wyraz wsparcia dla Érica. Oprócz życzeń możecie też przesyłać zdjęcia Abidala, swoje zdjęcia w jego koszulkach, czy ogólnie zdjęcia, które mogłyby dodać mu otuchy. Wszystkie zdjęcia także wydrukujemy i dołączymy do wiadomości. Przed wysyłką zamieścimy fotografie nadesłanych tekstów i zdjęć.

Zachęcamy wszystkich do przesyłania swoich wiadomości dla Érica Abidala, pokażmy, że polscy culés nie są obojętni na losy piłkarzy Barçy!

Ànims Abidal!

 

UWAGA !!!

W związku z dzisiejszymi informacjami dotyczącymi Érica Abidala postanowiliśmy skrócić termin wysyłania wiadomości wsparcia i otuchy dla obrońcy FC Barcelony. Na wasze zdjęcia lub teksty czekamy do soboty 24 marca.

 

 

 

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB